Effective iPad protection with Apple Pencil

2021-07-19
Effective iPad protection with Apple Pencil

Najnowsze iPady od Apple cieszą się niesłabnącą popularnością. Coraz częściej nowi użytkownicy decydują się na dokupienie dedykowanych akcesoriów, które rozszerzą możliwości iPada. Takim przykładem może być Apple Pencil, który pozwala na zwiększenie naszej kreatywności i tworzenie wspaniałych grafik i projektów. Etui FlexFolio zostało stworzone, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ oprócz doskonałych funkcji ochronnych i wizualnych, pozwala również na sprawne i bezpieczne transportowanie naszego podręcznego biura gdziekolwiek tylko chcemy. Etui zaprojektowane zostało z myślą o najnowszych iPadach Air 10.9" i iPadach Pro 11" (2021) z funkcją Apple Pencil.

 

 Etui z funkcją Apple Pencil

Prawdziwą zaletą etui jest kompatybilność z Apple Pencil od Apple. W łatwy sposób możesz zamontować rysik do prawej strony ekranu, dzięki specjalnemu wgłębieniu i w ten sposób bezpiecznie go ładować, wtedy kiedy tego potrzebujesz najbardziej. W ten sposób z pewnością go nie zgubisz.  

 etui ipad z apple pencil

Funkcjonalne etui do iPada

Automatyczne usypianie i wybudzanie urządzenia zapewnia nam 4-panelowa okładka na ekran. Jeśli często wykorzystujemy iPada do robienia zdjęć i tworzenia filmów, umożliwi nam ona również wygodne trzymanie iPada podczas tworzenia ujęć i korzystania z funkcji aparatu. Czysty ekran zapewni nam specjalnie użyta mikrofibra znajdująca się w wewnętrznej części etui. Na zewnętrznej części natomiast został wykorzystany nowoczesny materiał, który przypomina tkaninę.

 kolorowe etui crong flexfolio

 Skuteczna ochrona urządzenia

O bezpieczeństwo naszych urządzeń dba elastyczna konstrukcja Anti-Shock oraz specjalny wzór Honeycomb w formie plastra miodu, który rozprasza wstrząsy i siłę uderzenia. Szybkie zdejmowanie i zakładanie etui jest możliwe dzięki specjalnie dobranemu materiałowi, który jest dodatkowo odporny na pękanie. Właściwości te sprawiają, że nie musisz więcej bać się o przypadkowy czy niekontrolowany upadek. 

 
ochronne etui do ipada

  Kolorowe etui dla iPada

O gustach ponoć się nie dyskutuje. Doskonale wiemy, że funkcjonalność to nie wszystko, dlatego etui stworzone zostało aż w trzech kolorach: czerwonym, czarnym oraz niebieskim. Możesz wybrać klasyczny model w odcieniu czarnym lub zdecydować się na jeden z dwóch wyrazistych kolorów, jeśli chcesz się wyróżnić.

crong flexfolio

Recommended

dostawa
płatności online
pixel